Uitslagen en standen

Uitslag kampioenschap endurance 2018

Youngtimers Etten-Leur Oss Grand Total 1 19 – Team Verstege – Frans en Emile Verstege 25 20 45 2 57 – Honda Legends – Herman en Erik Steckx — 25 25 3 101 – LaRoJa – Laurens Verbruggen / Jan van Hout / Ronny Smits 16 6 22 4 4 – Team OTR – Ton

Lees verder

Einduitslag SAM-kampioenschappen 2018

Met heel veel dank aan Willemijn Jeuring (tijdwaarneming) en Ad Roeffen (berekening). De kampioenen van 2019: Jacob Veldman, Hilco Schottert, Leen Leijnse, Ger Bos, Raymond Rengers en Onno de Bruin/Tamara de Vos/Eric de Rover: gefeliciteerd! Enkele opmerkingen: wegens familieomstandigheden was er geen tijdwaarneming in Dodewaard, in Hierden reed de EVO samen met B-groep 750cc, in

Lees verder

Uitslagen Oosterwolde 2018

Lees hier het volledige verslag 50/125cc 1. Jacob Veldman 2. Stephan de Roo 3. Joan van de Pol 4. Ewald Hoksbergen 5. Pascal Palmbergen 6. Ed van Dijk 7. Danny van Gent 8. Leo van Gansewinkel 9. Marc Ariëns 10. Arno Bouwman 250/350cc 1. Albert den Hartog 2. Peter Reckweg 3. Hilco Schottert 4. Emiel

Lees verder

Uitslagen GP Dodewaard 2018

De eindresultaten van de Pauw GP van Dodewaard zijn dit keer gebaseerd op de rondetijden van alleen de eerste manche. 50/125 cc: nr. 88 Joan vd Pol nr. 92 Ewald Hoksbergen nr. 155 Arno Bouman 250/350 cc: nr. 24 Jan Borst nr. 91 Martin Eijbersen nr. 312 Edwin Jager 500 cc: nr. 41 Frits Bezemer

Lees verder

Uitslag Drie Uren van Etten-Leur

Uitslag endurance 2018 Etten Leur Youngtimers 1. 19 Verstege Frans / Emile 12:35.404 155 (98.10%) 2. 4 OTR Ton/Jan 16:27.644 154 (97.47%) 3. 101 LaRoJa Ronny/Jan 16:55.287 143 (90.51%) 4. 21 Tigerente Wim/Robin 18:52.026 154 (97.47%) 5. 618 Ginneken Corné/ Frank 21:57.280 142 (89.87%) 6. 520 Betuweboys Ronald/Stefa 22:38.401 137 (86.71%) 7. 717 Los Barrachos

Lees verder

Uitslagen VGBM GP van Etten-Leur

2018 SAM Etten Leur 50-125 cc uitslag 2018 SAM Etten Leur 250-350 cc uitslag 2018 SAM Etten Leur 500 cc uitslag 2018 SAM Etten Leur 750 cc uitslag 2018 SAM Etten Leur EVO uitslag

Lees verder

Uitslagen Classic Race Ermelo 2 juni 2018

Uitslagen Ermelo 2018 50/125 1. Stephan de Roo 2. Jacob Veldman 3. Leo van Gansewinkel 4. Arno Bouman 5. Huib van den Ende 6. Mark Ariens 7. Ed van Dijk van Gansewinkel 8. Kurt Bracke 9. Johan Emmers DNF: Jan-Dirk de Jong Leo de Groot 250/350 1. Martin Eijbersen 2. Hilco Schottert 3. Leen Hitzert

Lees verder

Uitslag 3 Uren Oss 2018

Uitslag Endurance Oss 2018 Naar aanleiding van raadpleging van de betrokkenen (tijdwaarneming, wedstrijdleiding, pitsteward) en de besluitvorming in de SAM-bestuursvergadering van 1 november 2018 volgt hieronder de gewijzigde, definitieve uitslag van de Drie Uren van Oss. Team A&E kreeg na afloop van de endurance de beker voor de eerste plaats. Later bleek echter dat zij

Lees verder

Uitslag Classic Roadracing Oss 2018

50-125 Plaats Naam Tijdsverschil 1 523 Leen Leijnse 00:22.045 2 596 Haico Martens 00:24.457 3 539 Henk van den Berg 00:28.891 4 518 Frank Stockhecke 00:33.037 5 55 Rik Smit 00:33.217 6 749 Bert Struijk 00:33.919 7 4 Albert den Hartog 00:35.468 8 528 Gert Heideveld 00:37.676 9 519 Frans Verstege 00:56.253 10 770 Bert

Lees verder

Uitslagen Hierden 2018

Uitslagen Racedemo Hierden 5 mei 2018 Uitslagen Hierden 2018 50/125 1. Emmers 2. Veldman 3. Bracke 4. Ariens 5. de Groot 6. van Gansewinkel 7. Bakker 8. Bouman 9. Drenthe 10. Hachmang 250/350 1. Borst 2. van Wilgenburg 3. Schottert 4. Hitzert 5. Bartels 6. jager 7. Verstege, F. 8. Bastiaan 500 cc 1. Leijnse

Lees verder